نشان سایت مگانیر

آدرس سایت مگانیر به نشانی https://meganir.ir, https://meganir.com می باشد.

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات مگانیر موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید ورود کاربران به سایت مگانیر و از پروفایل ،شخصی طرح های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط مگانیر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات مگانیر است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین مگانیر از سوی کاربر است.

قیمت گذاری

در قیمت گذاری کالاهای موجود در مگانیر تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت گذاری در مگانیر بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده .است قیمتهای ارائه شده برای کالاها در مگانیر قیمتهای خرده فروشی بوده که غالباً بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت میشوند. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار در مگانیر عرضه کنیم .

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در مگانیر در تمام روزهای کاری هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد کلیه سفارشهای ثبت شده در مگانیر به وسیله پیش فاکتور از طریق ایمیل در نوبت پردازش قرار میگیرند. مگانیر در بسته بندی ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را مینماید با وجود ،این در صورتی که موجودی محصولی در مگانیر به پایان ،برسد حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مگانیر محفوظ است و یا مشتری میتواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را خریداری کند.

کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع ،قبلی برای مگانیر محفوظ است بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی مگانیر با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران میرسد بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد.

ضمانت تعویض 10 روزه مگانیر

جهت ارائه خدمات پس از فروش مطلوب مگانیر با همکاری کلیه تامین کنندگان خود این امکان را فراهم نموده تا کلیه کالاها تا 10 روز پس از دریافت امکان تعویض داشته باشند. لازم به ذکر است که مشکلات اعلام شده توسط مشتری توسط کارشناسان خدمات پس از فروش مگانیر کنترل و بررسی میشود و در صورت تائید وجود مشکل سفارش مشمول استفاده از خدمات فوق می.شود توجه داشته باشید که این سرویس اشکالهایی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمیشود آسیبهای فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمیشود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.

برای استفاده از سرویس ضمانت تعویض 10 روزه ،مگانیر دقت فرمایید که کالا به خوبی بسته بندی شود لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط مگانیر دریافت نشود امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده یا مشکل دار به اتمام رسیده باشد و مگانیر امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد مبلغ سفارش به حساب خریدار واریز خواهد شد.

مطابقت محتوای سایت با محصولات

صداقت مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در مگانیر این جمله را زندگی میکنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را میکند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند. در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفهای زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسهی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود. اگر. محصول ارائه شده توسط مگانیر دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است. توجه داشته باشید که کلیه محتویات و تصاویر موجود در سایت مگانیر شامل قانون حق تکثیر شده و تنها به مگانیر تعلق دارد.